POKOJOVÉ VŮNĚ A DIFUZÉRY

Florascent Pokojové vůně provoní byt či pokoj na několik dlouhých hodin. Příjemná vůně Vás přivítá i třeba po návratu z práce.

 POKOJOVÉ VŮNĚ Ligne Noire

Nevtíravé květinové vůně promění Váš domov v nejpříjemnější místo na světě. Sprej se snadno aplikuje a vkusný flakon zároveň poslouží jako originální dekorace. Se čtyřmi atraktivními vůněmi snadno vytvoříte příjemnou atmosféru pro chvíle odpočinku, romantický večer nebo pohodu s přáteli. Ingredience pro vůně do bytu jsou zpracovávány ručně, v souladu s tradičními postupy proslulých francouzských parfumářů ze 17. století. 
Florascent Pokojové vůně provoní byt či pokoj na několik dlouhých hodin. Příjemná vůně Vás přivítá i třeba po návratu z práce.


Bougainvillae
Vůně plná květin a slunce přinese svěží vánek Středomoří přímo k Vám domů.
Hlavní komponenty: Limonene, Geraniol, Citronellol
50ml; 495Kč
Palais Rose
Ušlechtilá vůně královny květin pro romantické chvíle.
Hlavní komponenty: Geraniol, Citral, Citronellol
50ml; 495Kč

Villa d’Oro 
Osvěžující směs citrusových plodů a exotického koření vlije elán do žil a pomůže Vám hravě zvládnout každou situaci.
Hlavní komponenty:  Limonene, Citral, Citronellol
50ml; 495Kč

Palisandre
Smyslná vůně vzácných dřev s nádechem Orientu. 
Hlavní komponenty:  Linalool, Eugenol, Evernia Prunastri
50ml; 495Kč


POKOJOVÉ DIFUZÉRY Parfum d´Ambiance

Kouzelné vůně pro dokonalou harmonii a nejkrásnější okamžiky. Stylový flakon s ratanovými tyčinkami pro noblesní dekoraci bytu, domu či kanceláře. Po dobu přibližně tří měsíců se bude vůně postupně uvolňovat a jemně provoní celý prostor a ovine ho harmonií a příjemnou atmosférou, do které se budete vždy rádi vracet.

ANTIBES
vůně středomoří
Líbezně laděnou kompozici s vůní Azurového pobřeží charakterizují delikátní levandulové tóny spolu se svěžím eukalyptem a kořeněnými dozvuky středomořských dřevin.

JARDIN D´ANGLAIS
anglická zahrada
Něžná vůně rozkvetlé letní zahrady, v níž najdete sladké tóny žlutých čajových růží, rododendronů a magnólií, podmalované svěžím podtónem zelených travin.

MARRAKESH
mystika záhadného Orientu
Aroma vzácných koření a vznešených balšámů spolu s okouzlující vůní marocké růže přinášejí smyslný požitek z vůně.

SIENA
svěží vůně Toskánska
Sluncem laskané plody citrusů spolu s nasládlou vůní mandarinkových květů, podmalované typickým aroma bazalkových lístků vytvářejí jedinečnou, svěží kompozici.
     

VENT DE CEYLAN
ceylonský vánek
Sladké a kořeněné tóny vzácného cejlonského skořicovníku, vanilky a tonky, zdůrazněné vůní bergamotu, vytvářejí hřejivou kompozici nejen pro zimní měsíce.

SAUGE ROYALE
vůně Jejího veličenstva
Rafinovaná skladba vznešených vůní v sobě kombinuje aromatické a pikantní silice ze šalvěje spolu se sladce omamnou vůní bulharských růží. Kompozice je zakončena ušlechtilým duetem cistu a ambry.

CEDERAT DE CALABRE
osvěžení z Kalabrie
Svěží kompozice připomíná košík plný šťavnatých citrusových plodů. Bergamot, doplněný lahodným aroma mandarinky a citronu, spolu s květinovým podtónem vzácné neroli a cistu přinášejí kouzlo jižní Itálie.

FORET DE CHATAIGNE
kaštanová alej
Ušlechtilá vůně podzimního lesa v sobě snoubí neopakovatelnou, pikantní kompozici barevného listí, mechu a kaštanového dřeva. 

BLANC DE LA NEIGE
sněhová víla
Sametová, měkká a lehoučká vůně bílého oleandru připomíná čerstvě padlý sníh. Úchvatná vůně jeho bílých květů dokonale souzní s bazalkovým aroma, spolu pak navozují pohádkovou, zimní atmosféru.

UN AIR DE PRINTEMPS
jarní vánek
Něžný dotek jarních kvítků – divokých pomerančů a hyacintů je doprovázen delikátní vůní čajovníku a ušlechtilého japonského dřeva shiu.