TOALETNÍ VODY

Vůně Florascent představují mimořádnou kolekci vzácných přírodních parfémů, které oživují tradiční umění evropského parfumérství ze 17. století. „Tradice je pro nás příslibem pro používání pouze vybraných přírodních surových materiálů, které dají naší vůni její osobitý nádech."
Každý flakon je ručně plněný, utěsněný a zabalený do stylových ručně vyráběných papírových tub, které již sami o sobě jsou charakteristikou pro přírodní parfémy Florascent.

  AQUA COMPOSITA
   tematicky zaměřené kompozice

  
Moinseur Balode                
Pro skutečného gentlemana                    
Sametově hebká vůně tonky je předehrou skladby smyslné vůně dřeva, vibrující patchouli a svěžesti plné ovoce.
60ml; 1890Kč
Tango
Opojná vůně vášně a oddanosti

Troufalý květinový úvod pod vedením gardénií a orchidejí kombinovaný s delikátní notou svůdné myrty a přírodní pryskyřice. Přitažlivou kompozici završuje smyslné patchouli ve svůdně sladké notě.
60ml; 1890Kč

Pippapo
Stylová extravagance

Vzrušující, extravagantní a svůdná vůně hraje symboly ženskosti. Hřejivá esence santalového dřeva elegantně doplňuje uhrančivý základ vůně vetyveru a vanilky.
60ml; 1890KčCitronnier
Povzbudivá a osvěžující vůně
Jako procházka sicilskou zahradou za vlahého letního večera povznese tato vůně tělo i duši. Předehru tvoří lehké tóny italských citrusů, bergamotu a mandarinky následované přírodními zelenými notami petigrain a aromatické bazalky.
60ml; 1570KčUmami
Jednoduše skvostná vůně
Oslnivé tóny yuzu a vanilky naladí smysly. Piment, zázvor, květy osmanthu a tonky dokreslují nezapomenutelný zážitek z vůně.
60ml; 1890Kč
Eau d´Iris
Noblesní vůně pro moderní ženu
Unikátní toaletní voda vás zahalí do hedvábného roucha své podmanivé vůně. Bohaté květinové variaci vévodí klasicky vznešený iris, následovaný jemným tónem vzácných dřevin, které kompozici dodají exotické kouzlo. 
60ml; 1890 Kč 


AQUA COLONIA 
řada věnovaná pánským vůním


Du Soleil
Tajemství sluncem zalité macchie
Kořeněná vzpomínka na letní středomořské hrátky. Divoký estragon, trpká šalvěj a svěží vůně citrusových plodů se snoubí se vzácnými dřevy. V základu dominuje toskánské dřevo vytvářející ušlechtilou kompozici.
60ml; 1570Kč
NOVĚ 15 ml; 849,- Kč

Habanna
Klasická elegance pro muže s kubánským cítěním
Kořeněná vůně vřesu, kardamonu a vzácného růžového dřeva. Srdce se spojuje s pomerančovými květy a gardéniemi v jediný neuvěřitelný zážitek. Základní tón šípkového dřeva s podmanivou vůní dubu vyvrcholý ve zmoudřelý zážitek.
60ml; 1570Kč

Patchouly
Nálada 60. let!
Ohromují svěží vibrace v dokonale vyvážené směsi senzačního impulzu výrazné kořeněné patchouli, vzácné Turecké růže, bergamotu a jedinečné šalvěje.
60ml; 1570Kč 

Santal
Magická vůně ze srdce Indie
Jemně laděná kořeněná nota dokonale souznící s trichordem růže, jasmínu a vzácného santalového dřeva. Je příslibem magické pouti do světa orientálních vůní.
60ml; 1570Kč

NOVĚ 15 ml; 849,- Kč

Vetyver
Stylová elegance pro důležité muže.

Ovocný nádech grepfruitu a hřejivý tón galanga dokreslují nezapomenutelnou chloubu vetyveru - drahocenou, jemně dřevitou vůní.
60ml; 1570Kč 


AQUA AROMATICA
aromatické a osvěžující vůněLavande
Noblesa z Provence
Nejjemnější levandule přináší nádhernou čerstvou atmosféru podtrženou osvěžující chutí šalvěje a tymiánu. Základ parfému tvoří rafinovaná kompozice dřevité, kořeněné vůně devaterníku a ambry. Svěží a přitom lehce trpká vůně osvěží tělo i mysl a prosvětlí celý den.
60ml; 1570Kč

Thé Vert
Čistý a osvěžující

Svěží vrchní nota je zabarvena lehce kyselým a svěžím čínským čajem. Ovocný citrusový střed se mísí s indickým jasmínem a jemným sametovým květem osmanthu. V základu naleznete jasnou notu cedrového dřeva. Tato neotřela kompozice vytváří unikátní sofistikovanou vůni pro náročné.
60ml; 1570Kč
NOVĚ 15 ml; 849,- Kč 

Regia
Nejryzejší pocit osvěžení!
Oživující bergamot, pulzující citron a harmonizující rozmarýn se šalvějí tvoří klasické ingredience kolínské vody. Právě Regia přichází s jedinečným obohacujícím překvapením nenahraditelné kapky plné ovoce plodů černého rybízu.
60ml; 1570Kč

NOVINKA Thé Blanc
Inspirující vůně ženské elegance!
Omamné ovocné podtóny otevírají něžnou symfonii této elegantní dámské vůně. Srdce toaletní vody tvoří harmonicky souznící květinové tóny bílého čaje, osmanthu a osvěžující neroli. Souhru vůní završují dřevité tóny pačuli a guajaku.
60ml 1570 Kč  

Violetta
Romantické kouzlo fialky!
Ovocný tón maliny dokresluje speciální charakter skvostné fialky. Rozmanitá paleta svádí květnatou, zemitou i dřevnatou vůní, která Vám navždy učaruje.
60ml; 1890Kč


AQUA FLORALIS
čistě květinové vůně


1.Máj
Nechte se probudit jarním kouzlem!
Zelená mandarinka a pryskyřice Galbanum kombinované s květinovými vůněmi růže a jasmínu probudily v parfému jedinečné kouzlo jarního opojení.
60ml; 1570Kč
NOVĚ 15 ml; 849,- Kč

Růže
Vůně, do níž se zamilujete
Něžná vůně růžových plátků doplněná o delikátní vůni zralých meruněk. Srdce tvoří růže z Grasse se svojí typickou opojnout květinovou vůní. Vánek hřebíčku a pugetu bílých květin se pojí v jemný, harmonický soulad.
60ml; 1570Kč

NOVĚ 15 ml; 849,- Kč
Jasmin
Královská vůně
Hlavu královské vůně tvoří jemný cedrový olej spolu se zelenou mandarinkou. Ovocné a květinové srdce parfému je formulováno vybraným italským jasmínem. Jemný základ reprezentuje delikátní benzoe a tuberóza. Vydařené skloubení květinových vůní se snoubí v jedinečný opojný zážitek
60ml; 1570Kč
NOVĚ 15 ml; 849,- Kč

Ylang
Úchvatně záhadná exotika!
Nebesky bílá čistota květů Ylang z Madagaskaru provokuje smyslně svůdnou vůní v této jedinečně okouzlující kompozici, která je povznesena o kouzlo pomerančových květů.
60ml; 1570Kč

Mimosa
Lehounký vánek jara
Uhrančivé, famózní spojení snoubí jihofrancouzské květy mimosy a růží, okořeněné vůní fialky, tonky a růžovým dřevem. Tyto delikátní esence probouzí lahodnou vůni k životu.
60ml; 1570Kč

Pivone
Vůně rozkvetlé zahrady
Okouzlující kytice svěžích pivoněk s lehkým nádechem sicilských citronů a něžná vůně rozkvétajících růží a jasmínu souzní v úchvatném akordu květinové harmonie
60ml; 1570Kč
NOVĚ 15 ml; 849,- Kč

AQUA ORIENTALIS
tajemné vůně inspirované OrientemKsar
Mystická vůně ze srdce Maroka.
Jasná a průzračný květinová kompozice skloubená s mimozou, černým čajem a kardamonem. Srdce vůně je plně oddané marocké růži a prozářenému růžovému dřevu. Vyvážená špetka orientálního koření a drahocenná ambra se pojí v lahodné vyvrcholení
60ml;  1570Kč
NOVĚ 15 ml; 849,- Kč

Tishka
Šeherezádina zamilovaná vůně!
Čarovně pohádkový parfém Tisíce a jedné noci je vyprávěn Marockou růží, Arabským jasmínem, vzácnými balzámy, Orientalním koření a drahocenným kosatcem
60ml;  1890Kč
NOVĚ 15 ml; 849,- Kč

Medina
Kouzlo zážitku z Orinetu!

Bylinná skladba Pelyňku souznící v drahocenný zpěv plný kořeněného aroma, patchouli a šafránu povzbuzují základ vůně kosatce a vetyveru
60ml;  1570Kč

Bahou
Kouzlo zážitku z Orientu
Voňavé balzámy myrhy a pryskyřice vyvažují výjimečný, lahodně pikantní výraz. Spojení hřejivého santalového dřeva a smyslné pryskyřice učaruje Vašim smyslům.
60ml;  1890Kč