Florascent - přírodní ručně vyráběné parfémy umění vůně s tradicí ze 17. století

Vůně Florascent představují mimořádnou kolekci vzácných přírodních parfémů, které oživují tradiční umění evropského parfumérství ze 17. století. „Tradice je pro nás příslibem pro používání pouze vybraných přírodních surových materiálů, které dají naší vůni její osobitý nádech.“ Každý flakon je ručně plněný, utěsněný a zabalený do stylových ručně vyráběných papírových tub, které jsou již sami o sobě charakteristikou pro přírodní parfémy Florascent. Unikátní vůně Florascent i jejich design jsou podpisem parfumáře Rolanda Tentuniana. Jeho umělecká citlivost, zručnost a technické dovednosti způsobily, že sen se stal skutečností: vdechnul život tradičnímu umění ze 17. století v moderní řadě nezapomenutelných vůní. V širokém sortimentu si přijdou na své milovníci květinových vůní, lehkých, svěžích kompozic i smyslných orientálních variací. Vkusný výběr pánských vůní završuje širokou nabídku nápaditých kompozic plných fantazie. Celý sortiment exkluzivních vůní je rozdělen do 5 řad.


POKOJOVÉ VŮNĚ Ligne Noire

Nevtíravé květinové vůně promění Váš domov v nejpříjemnější místo na světě. Sprej se snadno aplikuje a vkusný flakon zároveň poslouží jako originální dekorace. Se čtyřmi atraktivními vůněmi snadno vytvoříte příjemnou atmosféru pro chvíle odpočinku, romantický večer nebo pohodu s přáteli. Ingredience pro vůně do bytu jsou zpracovávány ručně, v souladu s tradičními postupy proslulých francouzských parfumářů ze 17. století.  Florascent Pokojové vůně provoní byt či pokoj na několik dlouhých hodin. Příjemná vůně Vás přivítá i třeba po návratu z práce.


POKOJOVÉ DIFUZÉRY Parfum d´Ambiance

Kouzelné vůně pro dokonalou harmonii a nejkrásnější okamžiky. Stylový flakon s ratanovými tyčinkami pro noblesní dekoraci bytu, domu či kanceláře. Po dobu přibližně tří měsíců se bude vůně postupně uvolňovat a jemně provoní celý prostor a ovine ho harmonií a příjemnou atmosférou, do které se budete vždy rádi vracet.   
TOALETNÍ VODY Les Petites Fleurs

Nápadité květinové kompozice zbystří smysly a podtrhnou Vaši ženskost. Lehké vůně v pěti neopakovatelných variacích Vás budou doprovázet při každé příležitosti. Květy pro Les Petites Fleurs jsou ručně sbírány a zpracovávány podle osvědčených postupů navazujících na parfumářskou tradici ze 17. století
 
TOALETNÍ VODY do kabelky Parfum de Poche 

Představujeme vám pět nových parfémů od kultovního parfumáře Rolanda Tentuiana. Nádherné vůně Parfum de Poche jsou zabaleny v praktických a zároveň stylových flakonech, které jsou ideální do každé kabelky a na cestách. Nové vůně vás přenesou do tajemných dálek a probudí osobitou vzpomínku sladkého snění dalekých cest.  Vyzkoušejte jednu z nezapomenutelných vůní - Granada, Capri, Cannes, Fes nebo Kyoto.AROMA SPREJE Apothecary


Dopřejte si hýčkající péči vonných směsí APOTHECARY FLORASCENT: v podobě parfému, osvěžovače vzduchu, vůně do bytu, masážního oleje nebo aromatizující přísady do koupele. Vůně vám pomohou zpříjemnit celý den.
Aroma oleje z řady APOTHECARY FLORASCENT obsahují 100% přírodní esenciální oleje rozpuštěné ve vyvážené směsi jojobového a mandlového oleje. Nedráždí pokožku a jsou tudíž obzvláště vhodné i pro citlivou pleť.
Mají široké pole využití – své uplatnění najdou jako přírodní parfém, jako aromatická složka do masážních olejů nebo jako vonná příměs do koupele.